Connect with us

PUBG

PUBG’nin yeni küçük haritası nisanda test sunucularına geliyor

PUBG’nin oyun stratejisi bu haritada kökten değişecek!

PUBG yeni küçük haritası Nisan'da test sunucularına geliyor

Bugün erken saatlerde Oyun Geliştiricileri Konferansı’ndaki açılış konuşması sırasında, Brendan “PlayerUnknown” Greene, kısacık bir sürede PUBG’nin yeni ve küçük haritasına hızlı bir bakış attırdı.

Yeni haritanın kısa fragmanı, PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın Steam’e erken erişim için gelişinin bir yıl dönümü için yeni bir “Teşekkürler” videosunun içerisinde geldi. Çok fazla değil fakat, haritanın kaba görünüşünün nasıl olacağı hakkında iyi bir fikir veriyor.

Nisan ayı başında test edilecek olan harita, açık mavi sulara ve adanın ortasından geçen bir nehre sahip. Ayrıca tropik bir bitki örtüsüne sahip olan harita, Erangel veya Miramar‘dan daha parlak bir havaya sahip.

PUBG’nin yeni haritası boyutu ile fark yaratacak

Bu PUBG’de üçüncü harita olacak. İkinci harita Miramar, birkaç ay önce PC’de çıktığı günden bu yana genel olarak hoşnutsuzlukla karşılandı ve birçok kişi haritanın çok açık olduğunu söyledi. Ancak Xbox oyuncuları hala  Miramar’ı denemek için bekliyor.

Dört kilometreye dört kilometre (hem Erangel hem de Miramar’ın yarısı) olan haritanın çıkması ile oyuncuların umudu, çok farklı bir oyun deneyimi sunmasıdır. Harita daha küçük boyutlu olacağı için haritaya daha yoğunlaşıp, hızlı ve dikkatli oynamanın öneminin daha da farkına varacaklar. Harita, Nisan başında test sunucusunda olacak.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG